Design, rostliny, projekt

Dokážeme navrhnout terasy, balkony, malé i velké zahrady. Naším posláním je vytvářet hodnotná místa, která mají duši. Naše zahrady se snažíme dělat v souladu s přírodou a udržitelností. Při zahradní a krajinné tvorbě zohledňujeme funkčnost, praktičnost, architekturu, okolní přírodu a potřeby zákazníka. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Rádi s Vámi budeme spolupracovat na Vaší zahradě, protože jen tak dojdeme ke vzájemné spokojenosti a hodnotnému dílu, které Vám bude sloužit řadu let. Žijeme zahradní architekturou a přírodou. Děláme to, co nás baví. Jsme tu pro vás a nabízíme Vám to nejlepší z naší tvorby.

"Jsme tu pro Vás, abychom vám pomohli zrealizovat vaše zahradní představy a rádi bychom vám nabídli to nejlepší, co umíme."

Je nám jasné, že budete chtít zrealizovat váš projekt. Dokážeme vám i v tomto ohledu pomoci. Proto vám po domluvě nabízíme realizaci vaší zahrady anebo vám alespoň doporučíme realizační firmu z vašeho okolí. Dokážeme zrealizovat projekty různých rozměrů. Při vlastní realizaci pracujeme pečlivě a podle stanovených standardů. Je jedno, odkud jste, protože pokud to jde, tak čerpáme rostliny, materiály a hmoty z vašeho okolí, aby se realizace zahrady zbytečně neprodražila. Můžeme vám také doporučit nebo sehnat realizační firmu, u které si pohlídáme stanovenou kvalitu a požadované standardy.

Uvítáme, když si budete s námi chtít zasadit sami svůj strom nebo jinak přiložit ruku k dílu.

Zahradní architektura

K promyšlené zahradě nestačí umět jen encyklopedii rostlin. Dobrý projektant musím mít přehled v mnoha oborech, jako je třeba stavitelství, pozemní inženýrství, ekologie, truhlářství ..., protože návrhy zahrad úzce souvisí s téměř všemi obory. Nechte si od nás odborně poradit, aby Vaše zahrada měla smysl!

Realizace zeleně

Kvalitně založená zeleň je zárukou prosperující zahrady. Neodmyslitelnou součástí zakládání zeleně je výborně provedená práce, bez které nelze docílit požadovaného výsledku.