Džungle v interiéru

Rostliny tvoří nedílnou součást interiérů domácností, kanceláří, veřejných i soukromých budov, škol, ale i obchodních center. Rostliny přirozeně patří k našemu životu, a to je jeden z hlavních důvod, proč je mít v interiéru. Nejenže pozitivně působí na lidskou psychiku, zdraví, ale i zkvalitňují mikroklima místností budov a interiérů. Rostliny v interiéru okysličují vzduch, zvyšují relativní vlhkost vzduchu a pozitivně působí na lidskou psychiku. Řada výzkumů prokázala, že rostliny slouží jako čistička vzduchu a navozují přátelštější prostředí v místnosti. Víme, že rostliny ke svému zdárnému růstu potřebují optimální teplotu, zdroj světla a živný roztok. Dokážeme vám tyto faktory namixovat tak, aby rostliny ve vašem interiéru jen prospívaly.

Můžeme nabídnout velké množství rostlin, které oživí vaše interiéry. Dokážeme vybrat vhodné rostliny pro váš interiér a zkombinovat je s různými květináči, abychom docílili požadovaného designu.

Na vaše přání ozeleníme interiéry různé povahy. Máme rádi nové výzvy a nápady.

Květy, kam se podíváš

Víme, že květiny jsou součástí každodenního života, ale i významných akcí, proto vám nabízíme dodávku rostlin a květin podle vaší potřeby. Zajistíme pro vaše potřeby jednorázové, sezónní nebo pravidelné dodání květin, rostlin nebo květinového aranžmá.

Také nabízíme profesionální údržbu zeleně vaší nemovitosti, restaurace nebo hotelu. Chcete, aby vaše prostory zdobily rostliny po celý rok? Tak o to se rádi postaráme MY!

Poskytujeme dodávku rostlin a květin podle vaší potřeby, čerstvé rostliny ve váze, sezónní vazby, stále kvetoucí truhlíky s rostlinami, osázené záhony, mobilní zeleň nebo mnoho dalšího.  Dokážeme vám připravit balíček na míru, záleží jen na vašem přání.

Jak to funguje? Řeknete nám své požadavky a my se o to jednoduše postaráme.

Nabízíme

  • Ozelenění interiérů
  • Hydroponické pěstební systémy
  • Substrátové pěstební systémy
  • Údržbu interiérové zeleně
  • Květinové vazby a aranžmá
  • Mobilní zeleň

Kontaktujte nás!