My a naše poslání

Chcete-li zhodnotit vaší nemovitost nebo jakýkoliv jiný prostor o zeleň, tak jste tu správně. Umíme pracovat s malým prostorem i s velkou zahradou. Tvoříme interiérovou i exteriérovou zeleň. Každá naše práce je originál. Děláme prakticky, udržitelně a spolehlivě v požadovaném dizajnu. Výsledkem naší práce je pozoruhodný „výsledek“, který povýší váš prostor do jiné dimenze. Nabízíme zelená řešení, která zkomfortní váš životní prostor.

Dokážeme navrhnout terasy, balkony, malé i velké zahrady. Naše zahrady se snažíme dělat v souladu s přírodou a udržitelností. Při zahradní a krajinné tvorbě zohledňujeme funkčnost, praktičnost, architekturu, okolní přírodu a potřeby zákazníka. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Rádi s vámi budeme spolupracovat na vaší zahradě, protože jen tak dojdeme ke vzájemné spokojenosti a hodnotnému dílu, které vám bude sloužit řadu let.

„Jsme tu pro Vás a rádi bychom Vám nabídli to nejlepší, co umíme“.

Naše práce je propojena s různými obory, proto spolupracujeme s řadou odborníků, kteří nám pomohou k dokonalému výsledku. Díky tomu vám bude naše dílo fungovat jako celek ve kterém jsme pečlivě vybrali vhodné materiály, technologie a rostliny. Řešíme věci do detailu. Naším cílem není vyprodukovat co nejvíce práce, ale tvořit hodnotná díla. Neslíbíme vám bezúdržbovou zahradu, zahradu na klíč nebo projekt zdarma, který si zahradnické firmy stejně započítají do ceny realizace. Také od nás nečekejte zahradu, která vám za pár let přeroste přes hlavu.

Žijeme zahradní architekturou a přírodou. Děláme to, co nás baví. Jsme tu pro vás a nabízíme vám to nejlepší z naší tvorby.

Ing. Aneta Hradecká – projektant

"Ráda tvořím originální věci, protože svět není kopírák a každá věc by měla být osobitá. Mám ráda svou práci, proto k ní přistupuji s láskou.
Jsem člověk, který má rád přírodu, fotografování a cestování. Cestování a příroda je mou hlavní inspirací v profesní tvorbě.
Tvrdím, že zahrada je další obytná místnost ve vašem domě, a proto byste jí měli mít náležitě zařízenou a vybavenou podle svého vkusu a využití“.
SZKT-logo-2015-JPG_clen
a-1
Bez názvu-1

Tomáš Oberreiter – realizace

"Mojí prací je vymýšlet a konstruovat věci do posledních detailů, protože právě v nich je ta pravá krása. Každý nový projekt je pro mě výzvou. Mým cílem je vytvořit dokonalou a trvalou hodnotu, a to v každém směru. "
logo-Hunter
+
Spokojených zákazníků
+
Zasazených rostlin
+
Projektů

Nabízíme

  • Návrhy zeleně
  • Projektová dokumentace
  • Inventarizace zeleně
  • 3D vizualizace
  • Ozelenění interiérů
  • Květinový servis
  • Realizace
  • Mobilní zeleň

Dáme život vašim zahradám!

Kontaktní formulář.